Nowe Życie · Kościół Zielonoświątkowy w Łodzi · 90-244 Łódź · ul. Jaracza 95/97

Świąteczne Dzieła Pomocy

Zbliżają się Święta Narodzenia Pańskiego… Pragniemy przeżyć ten czas szczególnie, dzieląc się sercem z tymi, którym trudniej jest w życiu, a których to Bóg postawił na naszej drodze m.in. dzięki działaniom Misji „Nowa Nadzieja” oraz innym działaniom misjonarskim. DOŁĄCZ DO GRONA DARCZYŃCÓW!
🎄🎄🎄
➡️ Od niedzieli prowadzimy Zbiórkę Środków Higieny Osobistej dla naszych podopiecznych z „Nowej Nadziei” – możesz kupić szampony, mydła, inne kosmetyki dla panów i pań i dostarczyć do nas – wręczymy to im w Dniu Wigilii wraz z świątecznym poczęstunkiem ❤️
➡️ W niedzielę 19.12.2021 – po nabożeństwie zorganizowany zostanie Kiermasz Świąteczny, na którym zaopatrzysz się w miłe świąteczne upominki dla bliskich i przyjaciół – dochód wesprze działania misyjne wśród dzieci oraz naszą służbę misyjną kościelnej „kawiarenki”
➡️ Możesz przekazać Dar ❣️Serca (wpłacając dowolną sumę na konto, podczas kolekty, w innej formie – z dopiskiem „Misja”) – zebrane środki posłużą jako wsparcie misyjnych projektów w różnych częściach świata m.in. w Pakistanie.
 
Zapraszamy też na okołoświąteczne spotkania – z radością świętujmy Cud Narodzin Zbawcy! 🙌🙏😍