Nowe Życie · Kościół Zielonoświątkowy w Łodzi · 90-244 Łódź · ul. Jaracza 95/97

Bp Marek Kamiński: Zburz warownie wroga!

Długo będziemy pamiętać to niesamowite spotkanie! Tak wiele Bożych poruszeń. Wdzięczni jesteśmy za służbę Słowem i modlitwą gości – mimo, że przybyli do nas w nieco innym niż spodziewanym składzie. Bp M. Panoczko niestety – z powodu kłopotów na granicy – nie mógł wjechać do Polski. Przybył za to nasz bp Marek Kamiński, pastor Rusłan Nazarjew wraz z żoną Leną (pochodzą ze Slawiańska-Doniecka, a od tygodnia mieszkają w Łodzi) oraz wiele sióstr i braci z ukraińskiego zboru „Słowo Wiary” w Łodzi. Bóg dotykał nas Słowem, przenikał serca podczas niesamowitego czasu uwielbienia.
 
– Wszystko co mamy, co osiągnęliśmy – to tylko i wyłącznie Jego łaska działająca w nas (Ef 3,8) – dzielił się pastor Rusłan. – Bóg czeka na twój uśmiech uśmiech. Czeka na uśmiech szczęścia radości swoich dzieci – przekonywał bp Marek Kamiński, głosząc o szkodach jakie warownie nieprzyjaciela wyrządzają wierzącym (2 Kor 10,4). – Mój Tatuś chce, żebym jadł chleb w obfitości. Jako ziemscy ojcowie gotowi jesteśmy odjąć sobie chleb od ust, by dać dzieciom, a tymczasem diabeł wmawia nam że nasz Niebieski Ojciec jest inny – kontynuował. Jednak diabeł boi się Ducha Świętego. Masz potężną ochronę! – zachęcał nasz mówca.
 
Do posługi modlitewnej wyszło tak wiele osób, pragnąc by Pan zburzył wszystkie złe warownie, które nieprzyjaciel dusz wybudował w ich głowach. Radosne pieśni uwielbienia „Lew i Baranek”, „Groby zmieniasz w ogrody” rozbrzmiewały, gdy ze wiarą i łzami wdzięczności przyjmowaliśmy dar Bożego posilenia, uzdrowienia i uwolnienia. Dzięki Ci, Jezu!