Nowe Życie · Kościół Zielonoświątkowy w Łodzi · 90-244 Łódź · ul. Jaracza 95/97

Media

TV „Nowe Życie” – oglądaj nas na żywo

Nie możesz być z nami w niedzielę, a bardzo chciałbyś uczestniczyć w nabożeństwie? Mamy dla Ciebie propozycję transmisji on-line! Zapraszamy do dołączenia do grupy TV KZ „Nowe Życie” na Facebooku – tutaj – i za jej pośrednictwem do oglądania transmisji całych naszych nabożeństw z Łodzi – na FB w każdą niedzielę o godz. 11:00. Zapis filmowy niedzielnych nabożeństw obejrzysz także na kanale YouTube – zazwyczaj w każdą niedzielę po południu już jest dostępne nagranie.

Transmitujemy (online na żywo i w czasie rzeczywistym) poranne nabożeństwo niedzielne o godz. 11:00. Później można zawsze po raz kolejny lub z opóźnieniem odsłuchać nabożeństwo – nagrania pozostają na naszym profilu grupy TV KZ „Nowe Życie” na Facebooku . Jeśli nie możesz fizycznie uczestniczyć w spotkaniu z różnych powodów (pandemii, czy w sytuacji jakiegoś innego problemu, choroby) oglądaj nas i włącz się w uwielbienie Boga – online. Prosimy, napisz nam także, o co możemy się pomodlić. Napisz, za co chciałbyś Bogu podziękować – uczynimy to wspólnie! Grupa na FB daje nam możliwość wzajemnego wspierania się, zachęty, nawiązania kontaktu. Skorzystajmy!

Retransmisje nabożeństw i archiwalne kazania

Serdecznie zapraszamy do odsłuchania retransmisji nabożeństw oraz archiwalnych kazań, które zostały zarchiwizowane na naszym kościelnym kanale YouTube KZ „Nowe Życie”. Polecamy także do odsłuchania/obejrzenia nasze archiwalne nagrania kazań z minionych lat. Mamy nadzieję, że także w naszych archiwalnych zasobach znajdziecie coś dla siebie, co zbuduje Waszą wiarę, da zachętę do jeszcze bliższego chodzenia z Bogiem na codzień. Nagrania ostatnich nabożeństw oraz archiwalne nagrania znajdziesz tutaj. Poniżej znajdziesz listę ostatnich filmów na kanale YouTube:

Zapraszamy do odsłuchania!

Pieśni uwielbienia na kanale YouTube

Przed laty muzycy z naszej grupy uwielbienia nagrali kilka utworów i umieścili je na kanale YouTube. Tutaj możesz posłuchać tych ciekawych aranżacji sześciu pieśni – TUTAJ: Pieśni uwielbienia z KZ „Nowe Życie” Łódź (wydanie studyjne). Zapraszamy też i zachęcamy Cię do wspólnego oddawania chwały Panu na naszych nabożeństwach!

Posłuchaj tych pięknych pieśni:

„Skosztuj i zobacz, że tak dobry jest Mój Pan” – razem z nami uwielbiaj Pana! Posłuchaj pieśni nagranych przez nasz zespół…