Nowe Życie · Kościół Zielonoświątkowy w Łodzi · 90-244 Łódź · ul. Jaracza 95/97

Media

TV „Nowe Życie” – oglądaj nas na żywo

Nie możesz być z nami w niedzielę, a bardzo chciałbyś uczestniczyć w nabożeństwie? Mamy dla Ciebie propozycję transmisji on-line! Zapraszamy do dołączenia do grupy TV KZ „Nowe Życie” na Facebooku – tutaj – i za jej pośrednictwem do oglądania transmisji całych naszych nabożeństw z Łodzi – na FB w każdą niedzielę o godz. 11:00. Zapis filmowy niedzielnych nabożeństw obejrzysz także na kanale YouTube – zazwyczaj w każdą niedzielę po południu już jest dostępne nagranie.

Transmitujemy (online na żywo i w czasie rzeczywistym) poranne nabożeństwo niedzielne o godz. 11:00. Później można zawsze po raz kolejny lub z opóźnieniem odsłuchać nabożeństwo – nagrania pozostają na naszym profilu grupy TV KZ „Nowe Życie” na Facebooku . Jeśli nie możesz fizycznie uczestniczyć w spotkaniu z różnych powodów (pandemii, czy w sytuacji jakiegoś innego problemu, choroby) oglądaj nas i włącz się w uwielbienie Boga – online. Prosimy, napisz nam także, o co możemy się pomodlić. Napisz, za co chciałbyś Bogu podziękować – uczynimy to wspólnie! Grupa na FB daje nam możliwość wzajemnego wspierania się, zachęty, nawiązania kontaktu. Skorzystajmy!

Archiwalne nabożeństwa

Serdecznie zapraszamy do odsłuchania archiwalnych nabożeństw, które są dostępne na naszym kościelnym kanale YouTube KZ „Nowe Życie”. Polecamy także do odsłuchania/obejrzenia nasze archiwalne nagrania z minionych lat. Mamy nadzieję, że także w naszych archiwalnych zasobach znajdziecie coś dla siebie, co zbuduje Waszą wiarę, da zachętę do jeszcze bliższego chodzenia z Bogiem na codzień. Nagrania ostatnich nabożeństw oraz archiwalne nagrania znajdziesz tutaj. Poniżej znajdziesz listę ostatnich filmów na kanale YouTube:

Zapraszamy do odsłuchania!

Pieśni uwielbienia na kanale YouTube

Przed laty muzycy z naszej grupy uwielbienia nagrali kilka utworów i umieścili je na kanale YouTube. Tutaj możesz posłuchać tych ciekawych aranżacji sześciu pieśni – TUTAJ: Pieśni uwielbienia z KZ „Nowe Życie” Łódź (wydanie studyjne). Zapraszamy też i zachęcamy Cię do wspólnego oddawania chwały Panu na naszych nabożeństwach!

Posłuchaj tych pięknych pieśni:

„Skosztuj i zobacz, że tak dobry jest Mój Pan” – razem z nami uwielbiaj Pana! Posłuchaj pieśni nagranych przez nasz zespół…